27 лютого 2019 року на території Сапанівської та Попівецької сільських рад відбулися навчальні семінари щодо створення сімейних молочних ферм у Кременецькому районі за участю потенційного інвестора компанії «Укрмілкінвест», представників районного центру зайнятості та відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Також було проінформовано населення щодо перспектив створення нових фермерських господарств та їх участі у державних програмах підтримки сільського господарства у 2019 році.
Під час проведення семінару було здійснено виїзд на господарство одного з перших кандидатів на створення сімейної молочної ферми в селі Попівці.
![](https://lh3.googleusercontent.com/4PhlGurFHLZVPaCvF_WUMYIAybUq-YpzMonX5LoZdcdHyfz30xq6i5avdY25OVV82pFNtp-hQb-sd7bpLPZ_Xi3qNLN8yM6chLY4nir_Zd5r76r2Ba6CuVRfiu2wsDoEI9YRDKhPaSj_zWAr-4IRpDwJi9mmOZ5VPcRLRX8Kk2567AuiYjRp4ZdKomH5Ssk2st9NRYcWneykRQ-ZOceU0mzP64AmB4d_-kSRM0NHGeoiuH8-85VdKcHzw8Pzd5gee3uQuGir-t_6SXqHoHT4R32AUQOzulr4J3pceAH6I4-owBABCoFDcclxb_kjfSzc9tftbyUfbIv39FIC95DYgOmJNF3s_V0qARByI8XhU7fNaPaUrh7ljL3rWX59k7xduTwOqeepzQYX0FjlE9d-eVFQr6vN_l5ZQgG8-xWurgBmhoo6mH7mPo9KuBw4fOJ-qSl9okrPV2rqzlCK06n93lAVoPuaVjIXPUsAsIB_HjFbgwdmEx7AmlL9DSd0NxU7TweN1gm7-UjBxb9E6lfTGdZpLtqmrFdZ4QRsPoFLuJYWmwPU1WA887drtW6AzmJqGZY9qfDthcEbqFMPpI_ZYZqiege7u3_MWIzMNfbtGQ5I0WvD2I5CeFtDuk1MFc5leFdsSLCOP4CaPC9yHTabYRO5EgvUks7ZXB_euxNE3rlM4QBTkxvl9krQ3BxLI7CJDnhjYugPoQ-R-bXA4ep2Mafd=w843-h632-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/w4kpFqGeLQK4Qgt2ZWeU-1ha4OLk43js2aeZ4fSRgn6lRAj7buYypRA84J42ulOvxfAlrz4VJ0-oABgZicJa8_ZIXaJUK9843MpRWEr69Xhk2VQz8IeGWOx_Z1WFF3DSzAiKU7X0TkkmyGxP5B2Rucpsw_h3k0Puxk8jpf29xYg4YZS3ve7cRBRPRX5x2SZCLYa86ITYsoNzESYD76mNMujy7px1CHhQbnbdKEoLJB4-6JFd06yNoC7sfgpTtAayERfjeA8yyxXk_p180z3J7mtAsU5aNYCCMCzX3IWKfv-YL_fluym5oefg6jgc_GGcFmjv5FHL6yMGUtpkJfRw6z1vEmTaD6HQMXjKwNF6dTyRQ6RveuM3wk-UiRKyAXpUGnOieUMo1gqg2N4GTFA2uW42EMb92MbTmwcpWVhASbgmmnfwZnE29GSdp-su0xUB_tHD8zjwmI0d_Za3xHX12cj1HvBzKEWlTfjH6jYsQL0uneYzmfA8Dclj_s6GWpq0ZLgOHdPlrRwXq_jsh32jNqZCmuHnFDWWiqBJ_mjOTIVAxSZdl5hhyGNF1Y4DcLKbSYtr6FokHbJNcwyXFPJSBFXErSUBARXk500O8HmwDTYh1yGaa_yx8jTKTfYHshKwqhWvU9TjQQXW9ZZOyfSMEshqatN5kaZG9kYpo9tr4C0IHbNkXo6cw8YMktar2_abCchVbrhHfpU3sGQG91sHIeob=w843-h632-no)
Також було проінформовано населення щодо перспектив створення нових фермерських господарств та їх участі у державних програмах підтримки сільського господарства у 2019 році.
Під час проведення семінару було здійснено виїзд на господарство одного з перших кандидатів на створення сімейної молочної ферми в селі Попівці.