Посилання
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/24e2f9f1c277589447693152d0f749f6.jpg)
У конкурсі взяли участь більше 80 учасників з різних областей України, серед них учні Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського: Кащук Вікторія V кл. і Свердюк Аліна ІІІ кл., викладач Новицька Т. Д., які стали переможцямии конкурсу та нагороджені дипломами ІІ і ІV ступенів і памятними подарунками. Голова жюрі професор Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського - Людмила Федорівна Коханська.
Вітаємо наших юних бандуристів з перемогою і бажаємо подальших успіхів та творчих злетів.