![У ÐÑеменÑÑ ÐµÐ»ÐµÐºÑÑоопоÑа вже ÑÐ¸Ð¶Ð´ÐµÐ½Ñ Ð²Ð¸ÑиÑÑ Ð½Ð° дÑоÑаÑ
(ÑоÑоÑакÑ)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/stovp1.jpg)
– Біля трансформатора на вулиці Ляшуки, що веде лінію електромереж на Переліски, вже тиждень (з минулого понеділка) висить на 4-ох дротах стовп під напругою. Його звалив сильний вітер, це – тільки початок, бо вітрів у нас в полі достатньо. Насамперед необхідно негайно поставити нові стовпи замість тих, що ще тут з 1968 року, і не чекати на сонячні батареї, поки не трапилося лиха, – пише Інна Михайлів.
У коментарях мешканці згаданих вулиць додають фотофакт ситуації та зазначають, що зверталися у РЕМ. Проте стовп і нині там.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/stovp.jpg)