![ТеÑнопÑлÑÑина, ÐÑдео, Ñкандал, Ñвидка, заÑоÑ, ТеÑен](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/103-c679468e3c7c30e91482820313149016.jpg)
У Кременці на подвір’ї лікарні півгодини не могла проїхати швидка, бо її заблокували два інші авто. Про скандальну ситуацію розповіли очевидці.
Зі слів очевидців: «Затори для швидкої. Наставили круті машини на проїжджій частині біля лікарні. Швидка 30 хвилин сигналила, щоб їй дали проїхати. В першій машині був водій, всі чекали поки він договорить по телефону. Світ такого не бачив, мають давати дорогу швидкій, а тут навпаки, не пропускають. Хворий в кареті швидкої чекав, поки дадуть дорогу…», – пишуть у спільноті «Типовий Кременець».