![У пâÑÐ½Ð¾Ð¼Ñ ÐТРна ÐÑеменеÑÑÐ¸Ð½Ñ Ð½Ð° диво нÑÑ
Ñо не поÑÑÑаждав (ÑоÑоÑакÑ)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/dtp_vog.jpg)
Очевидці стверджують, що водій одного з авто був дуже п’яний. Цю інформацію підтвердили й у Кременецькому ВП. На щастя, у ДТП ніхто не постраждав.
Учасники аварії – 25-річний мешканець с. Жолоби Кременецького району та 44-річний житель с. Шепетин Дубнівського району (Рівненська обл..). Останній, водій ВАЗ-2101, по зовнішніх ознаках був у стані сильного алкогольного сп’яніння, проте від перевірки на алкотестері та медосвідчення відмовився, повідомив заступник начальника Кременецького відділу поліції Віталій Валецький.