![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/52536764_432805540802593_1497094989430128640_n.jpg)
Сьогодні у Кременці відбулася презентація ГО «Розвиток Кременеччини». Громадська організація презентувала план дій на поточний рік.
Про конкретний план дій розповів спікер з Німеччини Мартін Ройтер. До заходу долучилися представники міської та районної влади, представники бізнесу, активісти.
Основне завдання ГО «Розвток Кременеччини» – комплексний розвиток Кременецького району шляхом створення комунікаційної платформи активних громадян, об`єднання ресурсів та ідей, реалізації спільних проектів і налагодження нових регіональних та міжнародних контактів.