![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/389a3cc1debfe2ff3a6894f5f6499ed2.jpg)
Із призовим, третім, місцем повертається до Кременця команда з міні-футболу. Його наші спортсмени розділили із командою м. Томашів-Любельський (Польща).
- Команда Кременця разом із командою Томашів-Любельський зайняли призове третє місце з рахунком 2:2, після серії пенальті 5:5 нічия. Команда м. Васильків (Київська обл., Україна) зайняла друге місце, команда м. Ківерці (Рівненська обл., Україна) зайняла перше місце, – повідомив начальник відділу молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/51522759_2467184783353787_1449349951124406272_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/51741889_774093069628374_7178650463573639168_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/52008493_522018511640537_7853604269197361152_n.jpg)