На Кременеччині несподівано померла викладач, рідні й досі не можуть оговтатись

На Тернопільщині несподівано померла Людмила Войтко - викладач дитячої психології Кременецького обласного гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Про втрату близької людини написала у соцмережі її дочка.

Людмила Остапівна Войтко родом з Лановеччини, проживала та викладала у Кременці. Люди з великою повагою відгукуються про цю неймовірну жінку, називають її великою Людиною, чуйною Жінкою та чудовим Педагогом.
"Не вірю.... не можу і не хочу вірити в це... Це ніби злий жарт чи може я сплю і це просто страшний сон... Сьогодні моє серце вдруге розірвалось. Сьогодні я перестала відчувати землю під ногами. Сьогодні ти пішла у другий світ... Кілька днів тому ти мені сказала «Хочеться в яскравий світ, бо тут він біло-сіро-чорний». Я знаю, ти не мала на увазі той світ!!! Це просто якесь жорстоке дежавю...

Мама... Мамочка моя... Ти ж все, що в мене лишилось. Ти ж мій сенс життя. Ти мій дім, мої молитвами і мої думки...
Як же тепер без тебе? Мамаааа....
Я ще не навчилася жити без тата, минуло тільки 5 місяців і 3 дні як його не стало, а сьогодні і ти.... Я знаю, як тобі було важко, знаю, як ти скучала за ним...
Час не лікує... З часом біль стає тупим і пронизує наскрізь...
Ти не могла... ти не мала права піти зараз... Чуєш???
Знову в житті мій другий найдовший політ... Найдовший транзит... Найдовша дорога додому... Страшний біль і дикі сльози... Душа кричить і рветься...
Боженька, чому ти забираєш у мене всіх???? Забери все, але поверни батьків... Без них життя чорно-біле...
Як же це боляче, мама... Мааааам....
Я тааак тебе люблю! Не можу усвідомити і прийняти цей страшний факт. Ти повинна була ще жити і жити!!!!! Ми ж мали зустрітися через тиждень! Ми ж так чекали цього....
Слів не хватить сказати все, що зараз на душі. Я просто хочу до тебе...", -написала дочка у своєму повідомлені.
"Дуже шкода... Дуже... Я до останнього мала надію, що це НЕПРАВДА... АЛЕ НАЖАЛЬ... Все таки її вже НЕМАЄЄЄ. ВЧОРА ПОМЕРЛА учасник групи, яка родом є з ЛАНОВЕЧЧИНИ... Це ЛЮДИНА, ПЕДАГОГ, ЖІНКА та ПРОСТО ХОРОША ЛЮДИНА- з ВЕЛИКОЇ БУКВИ, яка БУЛА такою та залишиться у моїй пам'яті....НЕХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ВАМ ПУХОМ Людмило Остапівно....СУМНО", - написала Галка Гривас.
Валентина Шпак: "Аліночко, дорога наша дівчинко.Не можна і не хочеться вірити у цю страшну звістку. Ми, іі друзі, глибоко сумуємо , сльози самі ллються, а пам'ять видає лише образи веселоі, щасливоі нашоі Люди. Хочеться Тебе підтримати, але як....?? Як зменшити Твій біль?? Які сказати слова?..Знай, що ми зТобою! А нашій Людмилі-- вічна пам'ять...".
Іванка Осмола: "Прийми мої співчуття Аліна...... Нехай з Богом спочиває, а земля нехай буде її пухом. Тримайся, адже таке життя у нас, але у всіх по різному. Тепер тільки потрібно молитися за душу матусі і твого батька..... Вічна пам'ять їм".
Nadia Kaminska: "Аліночка,немає слів, щоб виразити цей біль.4 грудня я була в Кременці і ми разом з мамою сиділи за столом та довго спілкувалися.Згадували татка та тебе.Не вірю, що таке сталося.Тримайся дитятко та молись.Бог допоможе тобі пережити це стражне горе.Будь сильною .Батьки завжди будуть поруч з тобою.Вони- твої ангели охоронці.Душа кричить, та нічого не можна повернути назад".
Висловлюємо щирі співчуття... Нехай земля буде їй буде пухом...

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення