![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/5-6.jpg)
Ситуація із захворюваністю на кір в області залишає бажати кращого. За вчорашню добу – 30 випадків захворювання.
Тернопільський обласний лабораторний центр зафіксував 30 випадків кору та 11 хворих на вітряну віспу за 16 січня. Окрім того, 5 осіб звернулися за допомогою медиків через кишкові інфекції. А ще спеціалісти виявили по 2 випадки були покусів тваринами, корости, педикульозу, гепатиту А, туберкульозу.