![ÐеÑканеÑÑ Ð¢ÐµÑнопÑлÑÑини обманÑÑ Ð¿Ð¾ÑенÑÑйниÑ
заÑобÑÑÑан](http://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/81e139a0a40e304e4e77842a7073cef4_XL.jpg)
Повідомляє про водія Олександра Буткевича тернополянка Катя Ткачук. За її словами, чоловік обманув членів її родини.
– Увага! Недобросовісний перевізник із міста Кременець. Обіцяє хорошу роботу на заводі та високу заробітну плату. Однак сам лише вивозить до Польщі та залишає в хостелі, а далі робіть що хочете. Ні грошей, ні роботи, і додому забрати відмовляється. Десятки людей самостійно повертаються ні з чим, – зазначила тернополянка Катя Ткачук.