![ÐовâÑзане зобÑаженнÑ](http://promin.cv.ua/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522314855_29542408_429857467468157_1338025429204102126_n.jpg)
У соціальній мережі Фейсбук кременчанка Лідія Циганюк розповіла про те, як дорого вона заплатила за свято.
![](http://www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2019/01/Screenshot_8-3.png)
У соціальній мережі Фейсбук кременчанка Лідія Циганюк розповіла про те, як дорого вона заплатила за свято.
"Дорогі друзі,всіх вітаю з Водохрещем. Але дуже неприємно мені сьогодні було за наших людей в церкві.Пішла посвятити воду і витягли кошелька з сумки. Я в шоці.це не базар, і не в автобусі,це Святе місце і так поступати?Воно собі потягнуло і спокійно пішло празнувати Водохреща.Де ваша совість ЛЮДИ?"
Редакція нашого видання щиро співчуває пані Лідії та вітає зі святом Водохреща.