![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/49896337_272283226772601_1515020288843055104_n.jpg)
10 січня у Кременецькій міській раді відбулася зустріч за участю міського голови Олексія Ковальчука, комунальних служб міста, представників громадськості, депутатів та членів виконавчого комітету міської ради з представниками ПП «Катруб».
Мета перемовин – вирішення проблеми зі сміттям у Кременці. Сторони висловили свої позиції та зауваження. Зокрема, керівник «Катруба» Богдан Буртак мав можливість вислухати власних клієнтів – мешканців міста та їх претензії щодо неналежного виконання своїх зобовязань. Міський голова наголосив на тому, що необхідно знайти консенсус у даній ситуації і незалежно від остаточного рішення місто повинне бути чистим, а вивезення ТВП має відбуватися вчасно та належним чином.