Сьогодні вранці Кременець окутав густий туман. У місті погана видимість. Не видно ні гір, які від підніжжя сягають 100 м та більше. Абсолютно непомітно за якихось 100-150 м й найвищої будівлі міста – історико-архітектурної пам’ятки висотою 42 м Собору Преображення Господнього.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/tuman1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/tuman2.jpg)
Такі погодні умови – явище для Кременця не рідкісне, адже через те, що місто розташоване поміж горами, туман там осідає часто і розсіюється дуже повільно. Проте немісцевим цікаво спостерігати за тим, як наче з нізвідки постає велична Замкова гора.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/tuman1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/tuman2.jpg)
Такі погодні умови – явище для Кременця не рідкісне, адже через те, що місто розташоване поміж горами, туман там осідає часто і розсіюється дуже повільно. Проте немісцевим цікаво спостерігати за тим, як наче з нізвідки постає велична Замкова гора.