![ÐÑеменеÑÑкий "ÐÑбиÑÑок" колÑдÑвав на Ð ÑвненÑинÑ](https://rovesnyknews.te.ua/wp-content/uploads/2019/01/4-3-609x330.jpg)
У репертуарі ансамблю понад 200 пісень різними мовами, зокрема й колекція колядок польською, німецькою, французькою та англійською. І, звісно, українська народна, авторська пісня, а також інструментальні твори.
Колектив запрезентував жителям Смизької громади колядки в сучасній інструментальній обробці. Ольга Гаврилюк, Лілія Іванюк, Оксана Городня, Наталія Шевчук – чудовий квартет, який подарував усім незабутнє свято.