Кременецький замок засвітять на один вечір


Залишки руїн на Замковій горі у Кременці підсвітять на декілька годин 10 грудня. Ідея одноденної акції належить Коаліції кременецьких ГО та РБК, втілюватимуть її за підтримки представників влади, підприємців та окремих активістів, які об’єдналися в вересні цього року під загальною назвою «Розвиток Кремнеччини».

Для цього розробили проект, отримали дозволи від «Кременецько-Почаївського ДІАЗу», Національного природного парку «Кременцькі гори». До акції приєдналися магазини, підприємці та комунальние підприємство «Кременецька оселя», а також заступник міського голови Кременця Володимир Шевчук.
«Підчас погодження проекту з директором ДІАЗу з’ясувалося, що проект на встановлення стаціонарної підсвітки розроблено і чекає затвердження в Тернополі. Сподіваємося, що проведення акції та потужна інформаційна компанія допоможе реалізувати проект стаціонарної підсвітки руїн замку найближчим часом. Ідея одноденної акції полягає в тому, щоб розбудити тих, хто повинен займатися довгостроковим вирішенням питання. Завдяки даній акції, підсвічування Бони буде на порядку денному і предметом для обговорення і, бажано, стимулом для дій,» – кажуть організатори.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення