На Кременеччині декілька сіл відрізано від “білого світу” – раптово зупинились всі рейсові перевезення

Результат пошуку зображень за запитом "заброшенная автобусная остановка"
Отримав кілька телефонних дзвінків – виявляється в Кременецькому районі Тернопільської області по незрозумілих для місцевих жителів причинах відрізано від цивілізації кілька населених пунктів – мова йде про раптову зупинку всіх рейсових пасажирських перевезень з м. Кременець в села: Підгора, Града, Кімната, Комарівка, Гаї, Крижі Кременецького району.

Для ясності картини додам – найвіддаленіше з перерахованих сіл від міста близько 30 км. З ще одного джерела інформації мені стало відомо, що автобусів на даних маршрутах не буде як мінімум до нового року, а це майже повний календарний місяць. Раніше автобуси на даних маршрутах були бідовенькі, схожі на той, яким їздили Шарапов і Жиглов у фільмі “Місце зустрічі змінити не можна”, але з огляду на те, що Кременеччина в рамках декомунізації не змогла їх замінити на сучасні аналоги Українського виробництва – особливого обурення в пасажирів ці музейні експонати не викликали.
Тепер люди в розпачі, називають це відвертим геноцидом, піднімати галас поки що побоюються, бо кажуть, що за це до них можуть приїхати на розправу бандити – час такий.

Просять допомогти…

Кому прийшло в голову таке зробити, а головне – де контроль з боку місцевої влади? Не буду зараз перераховувати, що для місцевих жителів це відсутність можливості не те що вчасно, а й взагалі хоч якось добратися на роботу в м. Кременець, вчителям та вихователям з міста – добратися в сільську школу чи дитсадок, а медична реформа взагалі залишила без ліків першої необхідності всі сільські медпункти і за ними тепер треба їздити в місто, і тд., і тд., і тд., …
Одразу ж звернуся до органів державної влади та місцевого самоврядування : “Скоординовуйтесь і вже СЬОГОДНІ повертайте автобуси на дані маршрути, а якщо це вам не під силу – беріть своїх кабінетних побратимів, попередньо взявши на роботі вихідні за власний рахунок, приїзжайте і самі возіть людей на своїх іномарках по графіках рейсових автобусів. Влада для народу – іншого я не бачу “.
Yaroslav Shulyak

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення