Header Ads

Кременецькі комунальники просять допомоги в розчищенні міста від снігу 📷

У зв'язку зі складними погодними умовами Кременецька міська рада звертається до підприємців, керівників організацій, домовласників з проханням з розумінням поставитися до ситуації, яка складається у місті та власними зусиллями докластися до розчищення своїх прибудинкових та прилеглих територій.

Починаючи із п’ятниці на Кременеччині склалися складні погодні умови – сніг, вітер, обледеніння. Сьогодні вранці випав дощ. Працівники КП «Кременецьблагоустрій» докладають усіх зусиль для розчищення доріг та тротуарів, задіяна снігоочисна техніка.
Кременецька міська рада звертається до підприємців, керівників організацій, домовласників з проханням з розумінням поставитися до ситуації, яка складається у місті та власними зусиллями докластися до розчищення своїх прибудинкових та прилеглих територій. Також просимо автомобілістів за можливості мінімізувати використання приватного транспорту, а у якщо це не можливо, то принаймні не залишати автівки на узбіччях доріг, аби не перешкоджати роботі снігоочисної техніки.
Дякуємо за розуміння!
Кременецька міська рада

Немає коментарів

Новини партнерів

На платформі Blogger.