![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐÑÑ Ð½Ðµ вÑдÑÑÑпаÑ"](http://media.acc.cv.ua/news/article/2018/08/10/34955/lI5l2r4mfDDI0Q164wAt.w695.jpg)
В селі Підлісці Кременецького району зареєстрований спалах кору з 6-ма хворими.
Перелік вогнищ спалаху: в організованому колективі – Волинський ліцей імені Нестора Літописця, Кременецький район, с. Підлісці, вул. Почаївська, 1; домашні вогнища (Кременецький район м. Кременець).Попередній діагноз у хворих – кір. Госпіталізовано – 1 особа, на амбулаторному лікуванні – 5. Форма перебігу – середньої важкості – у 6 осіб. Джерело інфекції – учениця закладу, 11р., яка захворіла 26.10.2018р., для неї джерело не встановлено. Робота у вогнищах продовжується.