![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/46134381_345529549539577_3750713627275952128_n.jpg)
У вівторок, 20 листопада, у Тернопільському обласному художньому музеї відкриється виставка творів мистецького гурту «Палітра» з Кременця, приурочена до 15-річчя заснування гурту. Запрошують всіх небайдужих.
Жіночий мистецький гурт «Палітра» створений у 2003 році з ініціативи Тетяни Балбус у Кременці. До нього увійшли п’ять кременецьких художниць: Олександра Панфілова, Анна Мацега, Зоя Мацишина, Наталія Білецька і Тетяна Балбус (керівник гурту). Свої твори вони представили на першій виставці у грудні 2003 року. За цей час до гурту приєдналися молоді художниці Іванна Погонець, Богдана Гуменюк, Надія Волощук, Світлана Ткачук, Людмила Вербило, Катерина Склярук, Надія Швед, Наталія Волянюк.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/46061194_345529806206218_6153063559493320704_n.jpg)
Щороку «Палітра» презентує свої нові творчі роботи у Кременецькому краєзнавчому музеї. Неодноразово художниці гурту брали участь у міжнародних українсько-польських пленерах, фестивалях, конкурсах («Карпатський вернісаж», м. Івано-Франківськ; Міжнародний фестиваль писанкарства «Етнореволюція», с. Комач Івано-Франківської області), в обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках (Кременець, Збараж, Тернопіль, Краків), повідомляють у музеї.