![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/45233739_289169368360381_1483893685891366912_n.jpg)
Готуй сани влітку – каже народна мудрість, і недарма. Хоча сьогоднішня погода немає й натяку на похолодання та швидку зиму, у КП «Кременецьблагоустрій» уже готуються до будь-яких природних примх.
Зокрема підприємство запаслося посипним матеріалом, сіллю, на випадок ожеледиці. Сіль розвантажили та розсипали по мішках, аби її було зручніше доставляти на місця у випадку необхідності.
Окрім цього комунальники відремонтували та підготували до зимового періоду відповідну техніку.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/45159319_181092242813992_622918953982754816_n.jpg)