![ÐзÑдоÑÑÑи ÑеÑнопÑлÑÑÑкого "ÐнваÑпоÑÑÑ" ÑÑали пÑизеÑами ÑемпÑонаÑÑ Ð£ÐºÑаÑни](https://te.20minut.ua/img/cache/news_new_m/news/0011/13/1012862-dzyudoyisti-ternopilskogo-invasportu-stali-prizerami-chempionatu-ukrayini.jpeg?hash=2018-11-13-17-30-26)
Три нагороди на чемпіонаті України із дзюдо серед спортсменів з вадами слуху здобули представники тернопільського центру "Інваспорт".
Чемпіонат відбувся з 9 до 11 листопада на базі сумського спорткомплексу "Динамо". У вазі 57 кг третє місце посіла спортсменка з Кременеччини Софія Волянюк. Другою у вазі понад 78 кг стала майстер спорту Марія Бала з Теребовлянщини. А її землячка Іванна Стецюра здобула "бронзу".
Серед чоловіків у вазі 66 кг п'яті місця посіли Роман Лис з Борщівщини та Андрій Думин із Монастириського району. Спортсменів до чемпіонату готував заслужений тренер України Леон Уруський. Додамо, що участь у змаганнях взяли 52 спортсмени з 11 регіонів.