![СÑÑденÑка ÐÑеменеÑÑкого педагогÑÑного ÐºÐ¾Ð»ÐµÐ´Ð¶Ñ ÐÑкÑоÑÑÑ ÐеÑÑонÑк бÑонзовий пÑÐ¸Ð·ÐµÑ Ð§ÐµÐ¼Ð¿ÑонаÑÑ ÑвÑÑÑ (ФÐТÐ)](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/051120183.jpg)
У турецькій Анталії пройшов ювілейний 40-й Чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів і дорослих. Разом із 84 спортсменами національної збірної України на Чемпіонаті змагалась і студентка-першокурсниця педагогічного коледжу Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Вікторія Петронюк. У своїй групі до 18 років (вікова категорія до 50 кг) вона була однією з 11 дівчат-рукоборців і вперше на таких престижних змаганнях підкорила третю сходинку п’єдесталу пошани, перемігши свою суперницю на ліву руку.
![](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/051120182.jpg)
Восени Вікторія стала студенткою педагогічного коледжу з єдиним бажанням посилено займатися в уславленого тренера Андрія Пушкаря й одночасно методично правильно розробляти праву руку.
На чергових змаганнях – Чемпіонаті України в Полтаві – вона хоче спробувати боротися на обидві руки. А заповітною мрією дівчини є перемога на Чемпіонаті світу.
Вітаємо спортсменку з таким чудовим успіхом і бажаємо впевнено йти до своєї мети!