Волонтер із Німеччини об’єднує зусилля, щоб допомогти КременцюВолонтер із Німеччини Мартін Ройтер об’єднує зусилля, щоб допомогти Кременцю.


Спроби щось змінити  в місті Мартін робить вже не вперше. Постійно шукає однодумців та ініціативних людей. Про те, що цього разу вдалося  отримати підтримку від волонтерів корпусу миру, повідомив у мережі Facebook.
"Із волонтерами Ніком та Майклом домовились про те, щоб більше задіювати соціалі проекти", - каже Мартін Ройтер.
Наразі пропонує проведення спільних тренінгів різної тематики щодо розвитку Кременця. Проведення ярмарку кар’єри для школярів. Пошук активної молоді, котра готова займатися волонтерством і розвиватися. Налагоджувати контакти з Кременецькою/українською діаспорою в США. Налагоджувати контакти з пластунами в округу Чикаго, США. Думати по розвиток теми "Єврейського Кременця". Об’єднувати зусилля щодо підтримки музичної школи.
Мартін активний дописувач створеної ним групи у Facebook. Очікує на небайдужих. Хто бажає підтримати ініціативи, може приєднуватися.
Також він зазначив, що на даний час у Кременці вже працюють шість волонтерів. Четверо із США та двоє із Німеччини.
"Ця молодь працює на громадських засадах. Та всі вони готові зробити свій внесок у розвитку Кременця та України. Це круто. Молодці. Вдячний вам", - каже Мартін Ройтер.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення