![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener2.jpg)
Нетипова, як для закладу відпочинку подія, відбула цими вихідними на Кременеччині.
У комплексі відпочинку «Кайзерівка», що у селі Кімната зібралися відомі художники краю. Так вони поєднували приємне з корисним – відпочивали і творили прекрасне.– Сьогодні був чудовий день творчості і відпочинку. Дуже вдячні організаторам мистецького пленеру у с. Кімната на базі відпочинкового комплексу «Кайзерівка» – господарю Олексію і співорганізатору Миколі Федоруку. До уваги друзів результати нашої плідної праці, – розповіла Тетяна Балбус.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener5.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener7.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener6.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener4.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/plener3.jpg)