![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/44306277_283000122551203_6195300693083947008_n.jpg)
Улюблениця маленьких та дорослих читачів, популярна письменниця сучасності Дзвінка Торохтушко (Любов Бурак) сьогодні презентує свої нові книги у рідному Кременці.
Окрім любовної лірики «Осінь.ню» письменниця привезла дві дитячі книги «Диво у ліцейному провулку» та «Сонечко», а також двох художників, які ілюстрували книгу – Олександра Курила та Оксану Дученчук.
Дзвінка Торохтушко розповіла, що надихало її на створення дитячих та дорослих книжок, а художників – на ілюстрації. Під час зустрічі, організованої видавництвом, панувала творчо-дружня атмосфера, яку складно описати, а можливо лиш відчути. Як і книги Дзвінки Торохтушко.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/44187149_1122631657893589_777179984388161536_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/44184023_281473952481490_1703463228790538240_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/44138055_313841409411470_2542285885185982464_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/44115883_2074193605971344_8147444890544898048_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/44111020_244192289589416_8398874668349521920_n.jpg)