На Тернопільщині вовки нападають на людей

Жителі Тернопільщини все частіше скаржаться на вовків. Хижаки нападають на селян і свійських тварин. Такі випадки в області трапляються все частіше.

Жертви вовків уже є у чотирьох районах області: Шумському, Збаразькому, Зборівському та Бережанському. Хижаки підступають до людських дворів, нападають на домашніх тварин і навіть на людей.

Перші випадки зафіксовано у Зборівському районі у вересні. У кількох селах цього району вовки роздирали кіз, а в жовтні жертвам хижаків ставали люди у Бережанському, Шумському та Збаразькому районах. На щастя, обійшлося укусами.

Жителька Збаразького району Марія Поліщук розповідає: тиждень тому на фірі відвідувала родичів у Шумському районі. По дорозі додому на коней напали вовки. Жінка намагалася захистити тварин, відтак постраждала сама. На щастя, від хижаків вдалося відбитися.

«Коли до нас підбігло двоє вовків, ми спочатку подумали, що то собаки. Але потім було зрозуміло, що то вовки. Вони дуже швидкі і агресивні. Скакали на коней. Ми з палками почали їх обороняти. То один вовк напав на мене і двічі вкусив. Було дуже страшно і небезпечно», – каже пані Марія.

У Бережанському районі вовчі зграї душили кіз і курей. Аналогічні випадки траплялися і в Зборівському районі. В управлінні Держпродспоживслужби наразі проводять дослідження трупів тварин щодо наявності сказу. Оскільки хижаки часто переносять інфекцію. Жителів краю просять не нехтувати небезпекою. Поки що самостійно відвідувати ліси небезпечно, а в разі укусів необхідно звертатися до лікарів.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення