![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/27b0aba14f583e802d348549a786f703.jpg)
Напередодні Дня вшановування 74-тої річниці вигнання нацистських окупантів із України загиблих в Другій світовій війні згадали у Кременці на Монастирському кладовищі.
На поминальну службу, яку здійснив настоятель Собору Преображення Господнього о. Володимир Буграк, прийшли кременчани, міський голова Олексій Ковальчук. Короткий екскурс в історію Другої Світової провів перший заступник міського голови Микола Матвіюк. Про те, що молячись за душі полеглих у війні 74-річної давнини, необхідно пам’ятати та поминати нинішніх Героїв наголосив о. Володимир.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_9411.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_9405.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_9395.jpg)