![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9362.jpg)
Кременці відзначають ювілей – 100-річчя з часу заснування у місті товариства «Просвіта».
Неочікувано, мабуть, навіть для самих просвітян на науково-практичну конференцію «Кременецька «Просвіта» в національно-культурному житті українського народу» завітало багато гостей. Простора читальна зала Кременецької КОГПА ім. Тараса Шевченка ледве вмістила усіх бажаючих долучитися до заходу.Розпочалася конференція з вітального слова голови Кременецького РО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Лілії Слідзінської та виконання Гімну України. На урочистості до Кременця приїхали також голова ОО ВУТ «Просвіта» Святослав Абрам`юк, народний депутат України Тарас Юрик, просвітяни з Тернопільщини та Львівщини. Поміж виступами-доповідями лунали поетичні та музичні
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9367.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9355.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9329.jpg)