![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9268.jpg)
Невідомий водій настільки невдало припаркувався у Кременці, що на одній з вулиць завдав чималої шкоди.
Зранку на вулиці Дубенській комунальники виявили пошкоджені огорожі поблизу висаджених туй. На місці також знайшли пластикові шматки від фар, отже, удар завданий саме автівкою.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9261.jpg)
Також порушник зруйнував частину мурованого паркану біля сусіднього подвір’я. Працівники КП «Кременецьблагоустрій» звернулися із заявою до місцевого відділку поліції, яка й встановлюватиме особу хулігана.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_9270.jpg)