За тиждень до того, як на Кременецькі гори впаде перший сніг, старовинне місто тішить останнім теплим подихом, загадковими туманними краєвидами, що ховають навіть Бону, та контрастно яскравими трояндами.
Останні у цьогорічному туристичному сезоні гості неквапливо гуляють древніми вуличками. Вони роззираються навколо і наче намагаються щось почути, ніби от-от їм на вухо шептатиме легенди сама Бона Сфорца. Але навколо тихо. А за густим туманом майже нічого не видно, він дає нагоду нафантазувати собі такий Кременець, який хочеш, яким він був кілька століть тому.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0646.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_110620.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_110652.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_110719.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111408.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111415.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111425.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111502.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_115246.jpg)
Останні у цьогорічному туристичному сезоні гості неквапливо гуляють древніми вуличками. Вони роззираються навколо і наче намагаються щось почути, ніби от-от їм на вухо шептатиме легенди сама Бона Сфорца. Але навколо тихо. А за густим туманом майже нічого не видно, він дає нагоду нафантазувати собі такий Кременець, який хочеш, яким він був кілька століть тому.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0646.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_110620.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_110652.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_110719.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111408.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111415.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111425.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_111502.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181020_115246.jpg)