![](http://www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/01-1.jpg)
На західі були присутні родина Віталія Фурсика, матері загиблих, ветерани АТО, друзі, представники українського козацтва та влади , а також, педагогічний та учнівський колективи закладу.
18 жовтня 2015 року згасла свічка жителя Кременця, Віталія Фурсика.
Учасник антитерористичної операції з 24 квітня 2015 року рівно три роки тому помер внаслідок отриманих бойових ран. Але Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях.
З метою вшанування пам’яті випускника 2002 року, який далі, тепер з небес, оберігає нас, на корпусі ДНЗ Кременецького професійного ліцею відкрили меморіальну дошку воїну світла Фурсику Віталію.
![](http://www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/44295916_1891570007624041_3463851911172587520_n.jpg)
![](http://www.gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/44328540_1891571217623920_5967651565081722880_n.jpg)