Посилання
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/napys.jpg)
Тим часом, як одні мешканці у Кременці роблять шкоду, інші – просять за неї вибачення.
Так, сьогодні вночі біля одного з будинків у центрі міста з’явився зворушливий напис: «Я кохаю тебе. Комашка, вибач!». Фотофакт такої лавсторі опублікувала редактор Кременецького районного радіо Зоя Карп`юк.Чи вибачить Комашка та що накоїв її кривдник невідомо. Проте серед користувачів соцмережі розгорілася справжня дискусія з цього приводу. Хтось вважає такий прояв почуттів романтичним та щирим, інші обурюються і називають надпис хуліганством.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/napys1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/napys2.jpg)