Один з найяскравіших та найпозитивніших заходів року на Тернопільщині відбувся сьогодні у Кременці. Своєю появою на вулицях Кременця потішили білочки, зайчики, людина-павук, справжні козаки та безліч інших улюблених героїв.
У рамках форуму творців і шанувальників туристичної та краєзнавчої книги «Книжний гостинець» містом пройшов парад книжкових героїв. Прогулювалися казкові персонажі під музичний супровід муніципального оркестру відділу культури та туризму Кременецької міської ради.