![Ðа ÐÑеменеÑÑÐ¸Ð½Ñ ÑеÑÑÑа ÑозÑÑкÑÑ Ð·Ð½Ð¸ÐºÐ»Ð¾Ð³Ð¾ бÑаÑа, Ñкий кÑлÑка днÑв ÑÐ¾Ð¼Ñ Ð²Ð¸Ð¹Ñов з Ð´Ð¾Ð¼Ñ Ñ Ð½Ðµ повеÑнÑвÑÑ (ФÐТÐ)](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/wanted-1.jpg)
Правоохоронці Кременецького відділу поліції розшукують мешканця Почаєва, Мандзюка Дмитра Олександровича, 1976 року народження, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
![](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2018/09/060920186.jpg)
Прикмети зниклого: ріст 170см, худорлявої тілобудови, волосся русе коротке. На обличчі є шрами на обох щоках від хірургічної операції.
Був одягнений: в сині джинси, синю майку і темну кофту на замку.
Усіх, хто бачив зниклого або володіє будь-якою інформацією про його можливе місцеперебування, поліцейські просять телефонувати за номерами у Кременці (03546) 2-22-45, (067)-350-93-00 або на лінію «102».