![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐожаÑ"](https://telegraf.com.ua/files/2018/02/8e65258aa92560b3726ff3a38694e9ef584a309a.jpg)
Кременецькі бійці ДСНС врятували від вогню господарську будівлю.
27 серпня о 21:59 виникла пожежа господарської будівлі у селі Великі Млинівці Кременецького р-ну. Вогнем знищено покриття будівлі та речі домашнього вжитку на площі 28 кв. м, пошкоджено саморобний бойлер.
Загорання ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління. Під час гасіння врятовано дану господарську будівлю та недопущено розповсюдження полум’я на сусідній житловий будинок.