![Ðоки баÑÑки й полÑÑÑÑ ÑÑкали неповнолÑÑÐ½Ñ Ð¶Ð¸ÑелÑÐºÑ Ð¢ÐµÑнопÑлÑÑини, дÑвÑина влаÑÑÑвала ÑÐ¾Ð±Ñ Ð´Ð¾Ð·Ð²ÑллÑ](http://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/c4a5b2fe7b68438d312449016530d688_XL.jpg)
Менше доби знадобилося працівникам поліції Тернопільщини, аби розшукати зниклу неповнолітню дівчину, яка проводила час з друзями в Кременецькому районі.
Повідомлення про зникнення сімнадцятилітньої дівчини надійшло 15 серпня до Збаразького відділення, повідомляють у поліції Тернопільської області. З проханням розшукати доньку до правоохоронців звернулася мешканка району.
Допоки схвильована мати не знаходила собі місця, неповнолітня відпочивала з друзями в Кременецькому районі. Злочинних проявів щодо краянки поліція не виявила.