На Кременеччині патрульні влаштували погоню за нетверезим водієм-дебоширом


Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та та без відповідних документів – саме за такі адміністративні порушення відповідатиме мешканець Кременеччини.
Кермувальник намагався уникнути відповідальності пише 0352. Повідомлення про невідомого дебошира надійшло до поліцейських від працівників одного з місцевих закладів громадського харчування. Чоловік повідомив, що один з відвідувачів лається та погрожує працівникам кафе, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.

Поліцейські виїхали на місце події та помітили, як ймовірний порушник вийшов з приміщення та сів за кермо авто. Водій не виконав законної вимоги правоохоронців зупинити транспорт та почав втікати.

Однак втекти від відповідальності чоловіку не вдалося. Працівники поліції наздогнали порушника. Під час спілкування у водія було помічено ознаки алкогольного сп’яніння, яке згодом підтвердив алкотест. Не виявилося у нього і відповідних документів на право керувати транспортним засобом.

На мешканця району працівники поліції склали адміністративні матеріали згідно статтей 126 та 130 Кодексу України про адміністративні праворорушення.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення