У Кременці родину військового хочуть виселити з помешкання

Підтримки у суді та допомоги небайдужих людей просить кременчанка, колишній викладач Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка та дружина військового Лідія Макаренко.
Жінка повідомляє, що її родину хочуть виселити з помешкання. Відомо, що раніше у згаданих квартирах селили викладачів академії і належали вони навчальному закладу.
– Мені і моїй сім’ї потрібна допомога! Я, Лідія Макаренко, і моя сім’я, просимо про допомогу всіх небайдужих людей. Поки мій чоловік воює, нас із двома малолітніми дітьми виселяють з єдиного житла. Суд відбудеться у м. Кременець 9 серпня 2018 року о12:00. Цивільна справа №601/1102/18-ц.
Незважаючи на те, що мій чоловік більше 20 років свого життя віддав військовій службі та з 2014 року і по теперішній час виконує бойові завдання в районі проведення ООС (АТО), а ми є родиною військовослужбовця, нашу сім’ю з двома малолітніми дітьми позбавляють права користування житловим приміщенням незважаючи на те, що іншого житла у нас немає. У якості відповідачів виступають і мої діти: Софія 5 років і Зоряна! – повідомляє Лідія Макаренко.
Сьогодні Лідія з родиною мешкає у Києві та працює доцентом кафедри у Київському університеті ім. Бориса Грінченка.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення