Кременецькі «Три валети» відзначили 15-річчя

На стадіоні села Бонівка Кременецького району відбувся VII-й традиційний відкритий турнір із футболу пам’яті Олександра Полухіна та Дмитра Шевчука за участю команд Тернопільської та Рівненської областей.
Захід також був приурочений до 15-річчя створення команди «Три валети», які саме в цей час проводили навчально-тренувальний збір.
Переможцем турніру стала команда "Джокер" з міста Дубно (Рівненська область). У фіналі колектив з Рівненщини здолав "Ниву" село Колодно (Збаразького району).
Так сталося, що іменинник посів останнє місце. Спершу у півфіналі команда з Кременця поступилися в серії пенальті гостям з Колодного – основний час матчу – 2:2 (Ярослав Єфремов, Олексій Волянюк). А в матчі за третє місце підопічні Сергія Єфремова знову програли. Цього разу своїм резервістам, які виступають у чемпіонаті Кременецького району – "Три Валети-2" – 0:2.
Команди були нагороджені грамотами та кубками, а також футбольними статуетками в номінаціях, команда фіналіст кубком та перехідним кубком.