Упродовж двох днів на території Національного природного парку «Кременецькі гори» проводили дослідження фауни кажанів.
На Кременеччині ці рукокрилі ссавці досить поширені, природне середовище для них сприятливе.
«У Парку працювали науковці з Інституту зоології НАН України з польськими колегами з метою дослідження фауни кажанів. У ході експедиції, спільно з відділом науки, дослідили Кременецькі каменеломні, Замкову гору та ущелини Дівочих скель. Надалі плануються подальші, більш ґрунтовні, дослідження» – повідомляють у природоохоронній установі.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/06/kazhany1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/06/kazhany3.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/06/kazhany.jpg)