![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgeDkccmX-Z1hcmTEAM3SeSU8lORCSmoBten2WwVAoQ8UXSaSG2yogBzZAt2pnN0kA_Fxee0udClSSMJbPpljl9K6u6t-zuTfeZOAjzMJGsIyfmEuUx9OPmx0uR3YvS6Yq4MnCkSjrrymBe/s320/0eec98f16452baa26a77266dbfd5175063cfb1a2.jpeg)
На хуторі Зелена Кімнатецька Кременецького району освятили пам’ятний знак – дубовий Хрест – невідомому воїну УПА, «Сину України», який загинув у червні 1945 року.
У проведенні заходу взяли участь голова районної ради Володимир Стефанський, заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Онишкевич, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Лариса Антонюк, просвітяни Кременеччини на чолі з головою районного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Лілією Следзінською, яка є ініціатором встановлення пам’ятного знаку. Про це повідомляє сайт Кременецької РДА.
![](https://doba.te.ua/photo/2018.06/4b127feab1349a7628570819a10d566690a5994c.jpeg)