Розглядають петицію про реконструкцію очисних споруд Кременця

Розпочато розгляд електронної петиції «Про Реконструкцію очисних споруд міста Кременець»
Виконавчий комітет Кременецької міської ради інформує, що з 26.06.2018 року розпочато розгляд електронної петиції «Про Реконструкцію очисних споруд міста Кременець», яка була зареєстрована на веб-сайти: сіл, селищ, міст України: Rayon.org.ua (Автор: Петручок Василь Петрович, Дата подання: 04.04.2018 р.)

Текст петиції:

Протягом останніх років нечистоти з м.Кременець, проходячи через непрацюючі очисні споруди Кременецького комунального підприємства «Міськгосп» потрапляють прямо в річку Іква. Їх випарами змушені дихати жителі с. Сапанів (Кременецького району), Миньківці, Сапанівчик (сусіднього Дубнівського району) та прилеглих до очисних споруд вулиць м. Кременця. Тисячі людей змушені жити в жахливих екологічних умовах. З кожним роком ситуація лише погіршується. На сьогоднішній день вже не можна безпечно для здоров’я пити воду із власних криниць, зокрема, на вул. Кременецькій с. Сапанів питна вода в колодязях забруднена та не придатна для споживання. Худоба та птиця, яка вживає воду з річки Іква, хворіє. Від відстійників постійно поширюється страшний сморід. Термін експлуатації цих очисних споруд давно закінчився і на даний час вони знаходяться у незадовільному технічному стані, система аерації виведена з ладу, біологічні стави заросли деревами і кущами. Фактично споруди працюють у режимі тільки механічної перекачки нечистот у річку. Суттєво погіршує функціонування цих потужностей, а також у цілому екологічну ситуацію, скидання без попередньої очистки агресивних промислових стоків ТОВ «Кременецьке молоко». Неодноразові звернення людей до місцевих органів виконавчої влади, обласної та районної санепідемстанції, обласної природоохоронної прокуратури не дають очікуваних результатів, оскільки кошти на проведення необхідних ремонтних робіт так і не виділяються. Вимагаємо від Кременецької міської ради: 
  • вирішити питання щодо реконструкції міських очисних споруд 
  • змусити ТОВ «Кременецьке молоко» забезпечити будівництво та введення експлуатацію власних очисних споруд попередньої очистки
  • організувати інформування населення про заходи, що вживаються в даному напрямку.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення