Мешканці Кременця “закидають” мера зверненнями

Звернення щодо підвищень вартості ціни на проїзд у громадському транспорті та оплати послуг за користування водою та водовідведення до міського голови Кременця Олексія Ковальчука розмістили у групі Народна Рада Кременець. Дане звернення може подати кожен мешканець міста.

Міському голові Кременця
Ковальчуку О.А.
ЗВЕРНЕННЯ
Відповідно до декларованого Кременецькою міською радою підвищення вартості ціни на проїзд у громадському транспорті та оплати послуг за користування водою та водовідведення вважаю, що дані дії є передчасними та недостатньо економічно обґрунтованими.
Економічне обґрунтування нової ціни на проїзд у громадському транспорті включає у себе показники збільшення цін у зв’язку із підвищенням вартості паливно-мастильних матеріалів, устаткування та заробітної плати. Разом із тим, вартість будь-яких послуг, у тому числі і транспортних, визначається на основі не відносних змін, а абсолютних показників та в основі лежить відповідна формула, яка востаннє використовувалася при підвищенні цін на перевезення ще навесні 2014 року. Окрім вищенаведених показників, дана формула включає у себе показник пасажиропотоку. Дослідження останнього показника не проводилося Кременецькою міською радою жодного разу, у тому числі і на даний момент. Виходячи із вищенаведеного, вимагаю, з метою встановлення об’єктивної та економічно доцільної вартості проїзду, провести дослідження показника пасажиропотоку, відповідальними працівниками Кременецької міської ради провести власні, альтернативні розрахунки, які стануть одним із варіантів нової ціни.
Одночасно, з метою підвищення економічної прибутковості, на мою думку, необхідно здійснити перегляд графіку автобусних маршрутів по різних напрямках.
Враховуючи незначну протяжність між автобусними зупинками, варто розглянути питання і диференційовану вартість квитка, у залежності від протяжності.
Аналогічні недоречності спостерігаються і при розрахунку вартості послуг користування водою та водовідведенням. Визначення вартості здійснюється на основі відповідної формули, а не на основі відносних показників, що лежить в основі пропонованої ціни.
Окрім цього, однією із головних проблем системи водопостачання є її технологічна застарілість. Причому протягом останніх років ні «КП «Кременецьводоканал», ні Кременецькою міською радою не здійснювалися істотні кроки у даному напрямі. Вирішення усіх технологічних проблем комунального підприємства здійснюється за рахунок споживачів. Ігнорується і пропозиція споживачів вкласти кошти у модернізацію системи у рахунок оплати за користування водозабезпеченням та водовідведенням. У зв’язку із цим питання підвищення вартості послуг можливе лише у випадку проведення відповідних модернізаційних робіт, таке як у протилежному випадку проблема не вирішується, а лише законсервовується.
У зв’язку із вищевикладеним вимагаю звернути увагу на це при вирішенні питання зміни вартості проїзду у громадському транспортному засобі та оплати водопостачання та водовідведення.
P.S.Зміст даного звернення кожен мешканець Кременця може видрукувати самостійно та подати від себе на імя міського голови. Не стійте осторонь вирішення проблем своїх та свого міста. Покажіть, що нас багато.
Джерело: Погляд

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення