У Рівному письменник з Кременця презентує книгу

У Рівному письменник з Кременця презентує соціальний детектив «Тенета».

15 березня о 18:30 у рівненській Книгарні «Є» відбудеться зустріч одразу із двома письменниками Віктором Янкевичем та Сергієм Синюком. В рамках зустрічі прозаїк з Кременця Віктор Янкевич презентує свою першу книгу соціальний детектив «Тенета», а Сергій Синюк представить цикл своїх науково-популярних лекцій.
У цьому метушливому, багатоликому, перенасиченому подіями світі людина мала б прагнути усамітнення, а вона страждає від… самоти. Нікому не хочеться занурюватися в чиїсь (навіть у доньчині) проблеми, ніхто не візьме на себе й окрушинки чийогось болю. Як було б добре, аби з одного боку — ніхто нікого ні за яких умов «не діставав, не кумарив, не ліз повчаннями в душу». З другого — ніхто не вибивався б із чітко зорганізованої шеренги «правильних» людей. А «неправильні» чомусь хочуть умерти. Тобто відчайдушно прагнуть, аби їх почули чи бодай помітили, й шукають спасіння в інтернеті… А там раптом з’являється подруга. Всерозуміюча. Вірна до останку… Цей детектив начебто не для слабкодухих, але саме їх може порятувати. Для широкого кола читачів.
Володар Гран-прі конкурсу «Коронація слова-2013» Богдан Коломійчук відгукнувся про рукопис так:
«Дебютний роман Віктора Янкевича має всі ознаки якісного детективного твору: напружений сюжет, який час від часу добряче лоскоче читачеві нерви, правдиві реалії та несподівана розв’язка. «Тенета» – це також зразок, так би мовити, «чоловічої» прози, де сильні персонажі змагаються з жорстокими обставинами, перемагають чи програють, але не здаються і йдуть далі. Сучасний світ технологій і нових засобів комунікацій породжують сучасних героїв і сучасних негідників. Для їхнього протистояння вже давно не годяться майже наївні методи, якими послуговувались Шерлок Голмс і професор Моріарті. Небезпека набула нових форм і може чатувати де завгодно. Скажімо, у вашій улюбленій соціальній мережі…»
Джерело: Голосно

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення