Кременчанам попсували настрій та майно на свята

А колядники, виявляється, можуть і зіпсувати настрій. Прикро, що не всі у святкові дні йдуть від хати до хати прославляти новонародженого Христа. 
Ось яку невтішну картину застала одна дуже хороша кременецька сім’я, котра мешкає по вулиці Вериківського.
 
Повернулися пізно ввечері додому, і були шоковані, розповідає Ірина Бєлова.
Дарма намагалися створити святкову атмосферу собі та іншим. Напередодні Різдва люди прикрасили будинок, подвір’я. А вже у перший день свят, по поверненні додому, натрапили на неприємність. Повернулися та побачили, що хтось перевернув ялинку, розбив та порозкидав ялинкові прикраси. Тим часом, вхід в подвір’я був зачиненим. Тож хтось свідомо заліз аби зробити шкоду.
«Все було закрито на ключ. А нас не було вдома цілий день. Пізно ввечері ми повернулись і застали отакий «сюрприз», - каже Ірина, - дуже шкода ялинкових іграшок, яким більше 40 років, вони є цінними для нас, як пам'ять.
"Все було закрито на ключ. А нас не було вдома цілий день. Пізно ввечері ми повернулись і застали отакий «сюрприз». Дуже шкода ялинкових іграшок, яким більше 40 років, вони є цінними для нас, як пам'ять"
«Ви хочете сказати, що наша країна прагне до Європи? Але я цього не бачу. – Одразу ж написала Ірина на своїй сторінці у Facebook. - Коли господарів немає вдома, і все закрито і в вікнах темно. Невже не ясно, що нікого вдома немає. Для чого робити шкоду? Вивертати верх дном ялинку? Сьогодні Різдво! Велике свято!!! Але наші люди не вміють, на жаль, святкувати!!!»
Чоловік Ірини Вадим додав, що насправді, це все гидко і образливо. Зазначив, що не стільки від завданих матеріальних збитків, як від того, що навіть у таке світо хтось «господарював» на подвір’ї. «Якщо це діти, то ганьба їх батькам за таке виховання, якщо ж дорослі, то дуже сумно, що в нашої нації є такі «герої», - додав Вадим Бєлов.
Отаке, як кажуть, без коментарів… Прикро і сором, та й годі!
Вікторія Іваницька головний редактор kremenets.city

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення