Стала відома дата та ціни пробного ЗНО-2018 для абітурієнтів з Тернопільщини

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.
Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника, повідомляє Osvita.ua.
Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2018 році запропонують Вінницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, що обслуговують мешканців Житомирської, Хмельницької Сумської, Полтавської, та відповідно, Вінницької та Харківської областей. Ці учасники матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 129 грн - пише В Kурсі.
Для учасників пробного ЗНО, які мешкають в інших областях (зокрема і в Тернопільській області) та столиці України, пробне тестування з одного предмета коштуватиме 132 грн.
Реєстрація для участі у пробному тестуванні розпочнеться 9 січня та триватиме до 31 січня 2018 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти.
Саме ж тестування відбудеться наприкінці березня. Пробний тест з української мови і літератури буде проведений 24 березня.
31 березня учасники пробного ЗНО матимуть можливість скласти один з тестів, які включені до переліку загальної програми тестування: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.
Як відомо, пробне тестування є однією зі складових підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Під час пробного ЗНО абітурієнти мають можливість ознайомитись із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть запропоновані учасникам ЗНО під час основної сесії тестування.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення