За брудні території кременецьких підприємців та організації штрафуватимуть?

Затвердженно Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Кременець.
Кременецька міська рада, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Кременецької міської ради №1400 від 08.08.2017р. "Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Кременець" (детальніше з даними Правилами можна ознайомитись на сайті Кременецької міської ради http://kremenec.miskrada.org.ua/), повідомляє, що органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, фізичні особи – підприємці (суб`єкти підприємницької діяльності), органи самоорганізації населення, громадяни зобов`язані утримувати у належному стані прилеглу та закріплену територію, здійснювати санітарне очищення, прибирання, організовувати весь комплекс робіт по благоустрою, спрямований на наведення та постійне  підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме:
- регулярне прибирання від побутових відходів, снігу, льоду, здійснення протиожеледних заходів, що забезпечують утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані; при цьому тротуари прибираються вздовж всієї ділянки будинку, домоволодіння (в межах належності) - до бордюрного каменю;
- забезпечення переміщення сміття, бруду, побутових відходів, опалого листя до контейнерів, контейнерних майданчиків або спеціально відведених для цього ділянок; вивезення сміття, побутових відходів здійснюється шляхом укладення відповідних договорів із підприємством, яке уповноважене Кременецькою міською радою надавати послуги з вивезення ТПВ на підставі затверджених норм надання послуг з вивезення побутових відходів.
Окремо відзначаємо про те, що відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1700 грн.).

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення