Якщо хтось бачить Кременець древнім містом, оповитим легендами, таємницями та містикою, то кременчанин Павло помітив інше наповнення – геть непередбачуване. І передав його через фотошоп.
Принаймні це стосується найновішого району, який містяни ще за радянських часів звикли називати Щорса (за іменуванням однієї з головних вулиць). Хоча вулиця давно носить назву Симона Петлюри. Свої креативні фото-колажі молодий чоловік розмістив у Фейсбуці під тегом #чортіщоса.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/10/22850184_708415909359081_673519230_o.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/10/22850305_708415912692414_945800094_o-700x510.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/10/22850200_708415906025748_207825829_o-700x401.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2017/10/22833322_708415916025747_533269037_o-700x478.jpg)