У Попівецькій ЗОШ, Кременецького району спільними зусиллями вчителів, дітей і батьків пройшла благодійна акція «Від кожного учня до українського солдата» по наданню допомоги бійцям в зоні АТО.
Діти вдячні бійцям за їх мужність і геройство, і усі ми, намагаючись в міру своїх можливостей морально і матеріально підтримати їх. Учні та їх батьки, а також вчителі постійно, гаряче відгукується на прохання допомогти воїнам української армії, що в запеклих боях з бойовиками та терористами проливають свою кров на сході країни у боротьбі за незалежність та єдність України. Ось і цього разу кожен клас підготував посилку із печивом, цукерками, чаєм, кавою, іншими смаколиками.
Вчителі школи усю зібрану допомогу (продукти харчування, мед, чай, кава, крупи і кошти в сумі 2600 грн. та багато іншого) передали у БФ «Наша надія Кременець» і згодом усе це буде передано солдатам. Дякуємо усім, усім за щирість та небайдужість.
![Фото Оли Ковальчук.](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22815519_1856263648037710_5500524089877800136_n.jpg?oh=75ab657a689f2977197847392530e806&oe=5A75C665)
![Фото Оли Ковальчук.](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22814380_1856263701371038_4597833945092106286_n.jpg?oh=d392617290fb59ed18aa57aba33a5cc1&oe=5AA88CC8)
![Фото Оли Ковальчук.](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22815061_1856263808037694_452999474078585619_n.jpg?oh=dfa47a624107d89a0a507eff289fa250&oe=5A62BCA5)
![Фото Оли Ковальчук.](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22814372_1856263758037699_7646083223663894981_n.jpg?oh=1bfd00e9d4854a2768ded6638da7aa6b&oe=5AA78F65)
Оля Ковальчук спільнота Кременець