28 жовтня на міському стадіоні відбувся відкритий чемпіонат Кубка м. Кременця з регбі.
В чемпіонаті взяли участь 3 команди серед дівчат та чоловіків, а саме Кременця, Львова та Івано-Франківська. В запеклі бородьбі серед дівчат 1 - місце отримала команда м. Кременця, 2-е місце - Львів, 3 Місце - Івано-Франківськ. Серед чоловіків 1- місце - Львів, 2 - місце Кременець, 3 - місце Івано-Франківськ. Вітаємо призерів та переможців змагань. Дані змагання відбувалися за підтримки Кременецької міської ради, відділу у справах сім'ї молоді і спорту та Кременецької ДЮСША.![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171028_115024.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171028_115645.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171028_120247.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171028_122249.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20171028_122304.jpg)
Кременецька міська рада